Terminarz szkoleń 2024

MIESIĄC DZIEŃ SZKOLENIE MIEJSCE OPIS
kwiecień 2024
13 - 21 1, 2 etap PPG Poznań Szkolenie 1,2 etap PP, PPG
maj 2024 16 - 19 PPG, PPGG Poznań Szkolenie PPG
czerwiec 2024 10 - 17 1, 2 etap PP, PPG, PPGG Poznań Szkolenie 1,2 etap PP, PPG
czerwiec 2024 17 - 27 1, 2 etap PP, PPG, PPGG Zielona Góra Szkolenie 1,2 etap PP, PPG

>>>  <<<

Wykrzyknik
Terminy w trakcie sezonu mogą ulegać zmianom, mogą pojawiać się też nowe szkolenia, zawody lub wyjazdy.

  Szkolenie podstawowe razem 1 i 2 etap + H

W ciągu jednego tygodniowego urlopu możesz zostać pilotem, owszem będzie to intensywny tydzień ale nie zapomnisz go do końca życia, ilość wrażeń i przygód związana z kursem paralotniowym zrobi na Tobie wrażenie, a to dopiero początek przygody.
Według naszego doświadczenia w szkoleniu paralotniarzy, połączenie dwóch etapów szkolenia razem daje bardzo dobre efekty, większość naszych kursantów skorzystała z tej możliwości i są bardzo zadowoleni.

Cel szkolenia:
Przygotujemy Cię do bezstresowego uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni ŚK PP –  Zostaniesz Pilotem i to będzie początek Twojej przygody z lataniem a dalej to już będzie tylko fajniej.

Wymagania:
Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, masz lat 15 lub 70, jesteś wysportowany lub molem książkowym – to wszystko NIEWAŻNE.

Bezpieczeństwo!!!
Zależy nam na tym abyś osiągnął jak najwyższy stopień wyszkolenia w jak najbezpieczniejszy sposób, dlatego szkolimy tylko na sprawdzonym sprzęcie:
li nowe szkolne skrzydła
  linowe uprzęże wraz z nowymi SSH i nowymi radiami do komunikacji
  liholujemy na dwubębnowej wyciągarce paralotniowej niemieckiego producenta KOCH-a.
Podstawowe szkolenie odbywa się za wyciągarka na nizinach , są to najbezpieczniejsze warunki do rozpoczęcia przygody z lataniem, pozwala nam to wykonać wszystkie ćwiczenia i nauczyć was wszystkich manewrów potrzebnych do samodzielnego latania (min 30 holi) które nie zawsze można wykonać w niższych górach. Następnym krokiem jest oczywiście zapoznanie się z warunkami górskimi i specyfiką latania w górach jest to nieodzowne zwieńczenie szkolenia.

Program szkolenia:
Zapoznaj się z programem szkolenia podstawowego

Gdzie szkolimy?
Szkolenia podstawowe odbywają się:
w Lesznie na terenie Aeroklubu Leszczyńskiego i Centralnej Szkoły Szybowcowej, liw Poznianiu – młyn Kowalewko koło Objezierza,
liw Zielonej Górze, w Aeroklubie Ziemi Lubuskiej,
liw Chojnie koło Cedyni

Nie jesteś pewien czy latanie na Paralotni jest dla Ciebie?
Nie martw się, jeśli masz jakieś wątpliwości możesz w ciągu pierwszych 2 dniach zrezygnować a zwrócimy Ci 70% wpłaconych pieniędzy. Lub zanim zaczniesz kurs umów się z nami na lot widokowy w tandemie z jednym z instruktorów.

Kurs to nie koniec, to dopiero początek przygody.

Odbycie kursu to tak naprawdę pierwszy krok w stronę nieba i w tych następnych krokach nie chcemy Cię zostawić samemu sobie, pomożemy dalej się rozwijać, umożliwimy Ci pozyskiwanie kolejnych umiejętności, stopni wtajemniczenia. Zaprosimy do Wielkopolskiego Klubu Paralotniowego „Fly2Live – Live2Fly” gdzie doświadczeni koledzy piloci zarażą Cię pasją przestworzy i będziecie razem dzielić się powietrznymi przygodami i nie tylko. Jeśli masz ambicje sportowe będziesz mógł dołączyć do Teamu Sportowego i brać udział w zawodach paralotniowych. Chcemy dać Ci możliwość szybkiego i bezpiecznego rozwinięcia Twojego skrzydła. LATAJ Z NAMI zacznij przygodę na całe życie „fly 2 live – live 2 fly”
 

PARTNERZY

PANEL LOGOWANIA

REKLAMA

stat4u